Nunu Beauty Bambusowy pędzel do makijażu (skośny) PANDAWANDA

0
(0)

Nunu Beauty Bambusowy pędzel do makijażu (skośny)

Bambusowy pędzel skośny, idealny do konturowania, różu i rozświetlacza.

Pędzel posiada w 100% bambusowy uchwyt, który ma płaską podstawę, dzięki temu pędzel może stać na blacie, co jest wygodne i higieniczne. Włosie, dzięki temu, że jest super miękkie i nylonowe, nadaje się dla każdego rodzaju skóry. 

Ukośne włosie gwarantuje idealne wykończenie, niezależnie od tego czy pędzel jest używany do rozświetlacza, konturowania czy różu. 

Pudełko, w którym dostarczany jest pędzel, w 100% nadaje się do recyklingu. Może je również wykorzystać do przechowywania swoich małych rzeczy.

Właściwości:

  • Posiada certyfikat Viva- dla wegan i wegetarian
  • Włosie: nylonowe
  • Uchwyt: bambusowy, złączony aluminium
  • Opakowanie: kartonowe, nadające się do recyklingu
  • W 100% naturalny produkt 

O marce:

Wszystko zaczęło się pod koniec 2017 roku w… Polsce. Po długim czasie obserwowania, jak niektóre marki, które starały się być naturalne, próbowały się rozwijać, Nunu stwierdziło, że musi być na to lepszy sposób. Oni wiedzą, że są pewne rzeczy, których nie można pomijać przy tworzeniu produktu kosmetycznego, ale można być uczciwym i edukować społeczność, zamiast ich oszukiwać. Marka uzyskała certyfikat Viva dla wegetarian i wegan.

Nunu narodziło się z miłości do uczciwości i do czystych kosmetyków, za co Twoja skóra będzie Ci wdzięczna. Wszystkie z nich są i zawsze będą w 100% PRZYJAZNE WEGANOWI, BEZ KRUELTY, a co najważniejsze WYKONANE Z PASJĄ.

Valora este artículo

Dale amor!!

Amor obtenido: 0 / 5. Contador: 0

Aún no hay votos, sé el primer en darle amor

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Ir a la barra de herramientas