Loffme Wielorazowa podpaska Normal (granat) PANDAWANDA

0
(0)

Loffme Wielorazowa podpaska Normal (granat)

To idealne rozwiązanie dla kobiet z problemami alergicznymi i nawracającymi infekcjami. Materiał, z którego wykonana jest podpaska, blokuje rozwój bakterii i grzybów, dzięki temu nie wydziela ona nieprzyjemnych zapachów.

Materiał posiada zwiększoną chłonność oraz w warstwie zewnętrznej wodoodporną membranę, która zapewnia uczucia bezpieczeństwa i komfortu kobiecie w każdym dniu okresu.

Materiał jest bardzo wytrzymały, podpaski będą zdatne do użytku długi czas, co pomaga ograniczyć negatywny wpływ odpadów na środowisko naturalne. 

Wielorazowe podpaski Loffme polecane są przy:

  • menstruacji
  • krwawieniach po operacyjnych
  • krwawieniach połogowych
  • nietrzymaniu moczu
  • nawracających infekcjach intymnych

Użytkowanie:

Przed pierwszym użyciem podpaskę należy wyprać, aby uzyskać docelową miękkość i właściwości chłonne podpaski. 

Po użyciu należy spłukać zabrudzenia zimną wodą następnie wyprać ręcznie lub w pralce do 90 stopni C.

Nie używać płynów do płukania.

Właściwości:

  • Wymiary: 200 mm x 65 mm (± 5mm), grubość 1,3 mm
  • Kolor: granat
  • Super chłonna
  • Hypoalergiczna
  • Posiada certyfikaty: Ecarf, TÜV Rheinland i Oekotex

Skład:

Poliester 70%, Poliamid 30%, membrana poliuretanowa

Uwaga! Bardzo prosimy o dokładne zapoznane się z opisem produktu (zwłaszcza z wymiarami), ponieważ produkty higieny osobistej (majtki menstruacyjne, kubeczki menstruacyjne, podpaski, maszynki na żyletki, wibratory, masażery, itp) są objęte specjalnym prawem zwrotu, które ogranicza otwieranie zapieczętowanych pudełek, zaklejonych woreczków i innych zabezpieczeń. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

 O marce Loffme:

Marka, która powstała na bazie osobistych doświadczeń wrażliwą, nadreaktywną i atopową. Produkty powstały z materiału sklasyfikowanego jako hypoalergiczny.

Są głównie dla kobiet i są tworzone przez kobietę, dlatego Loffme rozumie ich potrzeby, pragnie zapewnić komfort oraz bezpieczeństwo. Marka chce pokazać, że to w kobietach jest siła i dzięki wielorazowym produktom mogą zadbać o dobro planety. 

Tajemnica tak dobrych artykułów tkwi w ich materiale. Jest on zaawansowany technologicznie i antybakteryjny. Posiada właściwości, które blokują rozwój bakterii i grzybów. Dodatkowo materiał posiada dużą chłonność i właściwości paro- przepuszczalne, dzięki czemu szybko wysycha, co wpływa na jego higieniczność. 

Valora este artículo

Dale amor!!

Amor obtenido: 0 / 5. Contador: 0

Aún no hay votos, sé el primer en darle amor

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Ir a la barra de herramientas