Natracare Ekologiczne tampony Regular 20szt PANDAWANDA

0
(0)

Natracare Ekologiczne tampony Regular 20szt

Ekologiczne tampony, które są idealne do umiarkowanego oraz lekkiego krwawienia. Tampony Natracare są wykonane z certyfikatem 100% z bawełny organicznej.

Tampony to zawinięta watolina z długowłóknistej bawełny ekologicznej. Absorbuje ona krew menstruacyjną i rozszerza się do odpowiedniej wielkości. Bawełna jest miękka, chłonna, a co ważne, nie wysusza błony śluzowej pochwy.

Sa pierwszym na świecie w pełni certyfikowanymi ekologicznymi tamponami z bawełny. Kobiety mogą mieć pewność, że nie zawierają one materiałów syntetycznych, takich jak sztuczny jedwab czy środki chemiczne bawełny. Są całkowicie biodegradowalne i kompostowane, pozbawione syntetycznych konserwantów i parabenów, pozbawione chloru. Składniki pozyskiwane są bez użycia toksycznych pestycydów.

Testowane klinicznie, zapewniają bezpieczeństwo i ochronę dla osób z delikatną skórą lub podatną na podrażnienia. Zapewniają komfort w każdej sytuacji. Produkt certyfikowany przez USDA Certified Biobased Product, ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) oraz zostały zatwierdzone zgodnie ze standardami Vegetarian Society.

Właściwości:

  • Rozmiar: Regular
  • Chłonność: 6-9 g
  • Skład: ekologiczna bawełna niebielona chlorem
  • Opakowanie: karton do recyklingu
  • Osłonka: powszechnie recyklowany plastik wolny od BPA
  • Opakowanie zawiera 20szt.
  • Tampony są testowane dermatologicznie i mogą być używane przez kobiety ze skórą wrażliwą.

Uwaga! Bardzo prosimy o dokładne zapoznane się z opisem produktu (zwłaszcza z wymiarami), ponieważ produkty higieny osobistej (majtki menstruacyjne, kubeczki menstruacyjne, podpaski, maszynki na żyletki, wibratory, masażery, itp) są objęte specjalnym prawem zwrotu, które ogranicza otwieranie zapieczętowanych pudełek, zaklejonych woreczków i innych zabezpieczeń. Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.

Uwaga: Używanie  tamponów bez odpowiednich środków ostrożności może powodować TSS (Toxic Shock Syndrome), czyli zespołu wstrząsu toksycznego – rzadką ale niebezpieczną reakcję organizmu spowodowaną kontaktem z toksynami lub szkodliwymi drobnoustrojami. Dzięki temu, że tampony Natracare wykonano wyłącznie z bawełny organicznej, zakażenie toksynami zostało wyeliminowane. Jednak trzeba pamiętać o zachowaniu higieny, dokładnym myciu rąk, aby nie dopuścić do rozwoju drobnoustrojów.

O marce:

Susie założycielka i właścicielka marki. Jest eko- wojowniczką, która nieustannie rozwija markę produktów naturalnych i organicznych już od 1989 roku. Kiedy założycielka dowiedziała się o niebezpieczeństwie wynikającym z zanieczyszczenia dioksynami i fatalnych konsekwencji używania tworzyw sztucznych była zbulwersowana i dlatego jej pierwszą reakcją było rozpoczęcie badań opracowanie alternatywy, która wspomogłaby naszą planetę i wszystkie kobiety. 

Wszystkie produkty od Natracare zawierają wyłącznie ekologiczne i naturalne materiały/ składniki. Wszystko, czego marka używa i co robi,  jest zgodne z przestrzeganiem najwyższych standardów etycznych skupionych na zasadach organicznych lub biodegradowalności. 

Valora este artículo

Dale amor!!

Amor obtenido: 0 / 5. Contador: 0

Aún no hay votos, sé el primer en darle amor

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Ir a la barra de herramientas