Bambaw Butelka termiczna ze stali nierdzewnej 750ml PANDAWANDA

0
(0)

Bambaw Butelka termiczna ze stali nierdzewnej 750ml

Picie dużej ilości wody ma kluczowe znaczenie dla ogólnego samopoczucia. Teraz możesz mieć ze sobą butelkę o pojemności aż 750ml, która ponadto zapewni Ci utrzymanie ciepłej temperatury napojów do 12h, a zimnych aż do 24 godzin. Oznacza to, że nawet jadąc w tramwaju bez klimatyzacji po pracy możesz skorzystać z kilku łyków zimnej wody przygotowanej przed wyjściem do pracy.

Butelka Bambaw wykonana jest ze stali nierdzewnej i ma elegancką bambusową zakrętkę! Metalowa butelka na wodę nie jest pokryta żadną farbą, aby zapewnić odporność na zarysowania i trwałość.

Butelka wielokrotnego użytku idealnie nadaje się do pracy, turystyki pieszej, jogi, podróży i wszystkich codziennych czynności.

Otwarcie butelki jest wystarczająco duże, aby dodać kostki lodu, włożyć zaparzacz do herbaty lub dorzucić do wody kawałki owoców.

Jeśli szukasz uniwersalnej butelki do codziennych zmagań, to ta będzie idealna!

Dlaczego warto wybrać butelki Bambaw?

Co minutę na całym świecie kupuje się milion plastikowych butelek, a każda z nich potrzebuje około 500lat (jeśli nie więcej), aby się rozłożyć. Odwróćmy tę rzeczywistość, zanim przejmie nasz świat.

Szkodliwe substancje chemiczne z plastiku mieszają się z wodą, która jest w nim zamknięta. Dlatego woda pitna nigdy nie powinna stykać się z plastikiem, nawet plastikową pokrywką! Według najnowszych badań Światowej Organizacji Zdrowia 90% wody butelkowanej zawiera mikroplastiki.

Przestań pić z plastikowych butelek dla swojego zdrowia i środowiska. 

Właściwości:

  • Materiał: bambus + stal nierdzewna
  • Pojemność: 750ml
  • Waga: 370g
  • Izolacja: ciepło do 12h, zimno do 24h.

 

Valora este artículo

Dale amor!!

Amor obtenido: 0 / 5. Contador: 0

Aún no hay votos, sé el primer en darle amor

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

Ir a la barra de herramientas